Siūlome platų išskirtinių tekstilės gaminių asortimentą, išsiskiriantį savo orginalumu ir kokybe

KONTAKTAI

 info@textileidea.com

 +370 (644) 05244

+370 (604) 00751

 Perkūnkiemio g. 43-42, LT-12101 Vilnius

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 50€

Apmokėjimas

Išsirinkite Jums patinkančią prekę, pasirinkite reikiamą dydį ir norimą pirkti kiekį bei spauskite „Įdėti į krepšelį“.

Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą aprašymą – medžiagą, iš kurios gaminys pagamintas, priežiūros reikalavimus bei išmatavimus.

Jei reikia daugiau informacijos,  susisiekite su mumis: info@textileidea.com

Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, nueikite į “Prekių krepšelį”. Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „Trinti“.

Jei viskas gerai, spauskite “Prisijungti ir pirkti” (jei perkate ne pirmą kartą) arba “Užsiregistruoti ir pirkti” (jei darote tai pirmą kartą), žinoma prieš tai įvedę visą reikalingą informaciją.

Registruojantis Jums reiks nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, miestą, pašto kodą, telefoną, el.pašto adresą, slaptažodį.

Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ (o jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), eikite į “Apmokėjimo būdo” puslapį. Čia išsirinksite, kaip norėsite apmokėti už prekes.

Atsiskaityti už prekes galite:

Gavę Jūsų užsakymą, nedelsiant išsiųsime Jums sąskaitą faktūrą. Gavę apmokėjimą, per 1-2 d.d. išsiųsime Jums užsakytas prekes.

Atsiskaitymai yra vykdomi per patikimą paysera.lt sistemą.

Atsiskaitymai yra vykdomi per tarptautinę PayPal sistemą.

Atsiskaityti už prekes galite grynais arba kortele, prekių atsiėmimo / pristatymo metu. Atsiskaitymas prekių atsiėmimo metu papildomai kainuoja 1,50 Eur.